Про компанію

Історія компанії «Samtex»

 

Історія компанії починається с першого дня квітня далекого 1998 року, в цей день було прийнято рішення про заснування компанії, котра займалася би дистрибуцією та імпортом товарів для школи та офісу. ТМ VGR (Італія), TM Pigna (Італія), TM Pelikan (Німеччина), TM M+R, TM Foldermate (Тайвань), Wilson – стали першими в портфельному асортименті молодої компанії. В 2000 році долучили марку лідера свого ринку Hopax (Тайвань).

 

Перші роки роботи компанії були не легкими, але перенесли свої плоди. І вже на початку нового тисячоліття, а саме в 2001 році компанія вперше приймає участь в виставці "Світ канцелярії", яка проходила в Києві і зібрала у себе виробників та імпортерів із Німеччини, Іспанії, Китаю, Росії, Туреччини та, звичайно ж України. В подальшому компанія стане постійним учасником виставок по напрямку канцелярія.

 

Компанія розвивалась швидкими темпами і до 2004 року почала роботу з багатьма крупними роздрібними магазинами. Організувала безперебійні поставки по всій території України. До асортименту була додана німецька ТМ EberhardFaber. 2006 рік став новим етапом в житті компанії, цього року були автоматизовані процеси обробки замовлень, збільшилась представленість німецьких торгових марок в портфелі компанії (McNeill – ранці), а головне компанія переїжджає до нового власного офісу.

 

На початку 2008 року компанія провела реорганізацію бізнесу. Була проведена оптимізація асортиментного портфелю, і він став більш збалансований і більш пристосованим до трендів сучасного ринку канцелярських товарів України. В 2009 році компанія ввела в асортимент ТМ Staedtler (Німеччина).

 

В 2010 році запускається офіційний сайт компанії «Samtex» (http://samtex.com.ua) та виходить перший друкований каталог продукції для партнерів та клієнтів компанії.

 

2011 рік. На даний момент компанія є ексклюзивним представником на ринку України ТМ McNeill (Німеччина), ТМ Staedtler (Німеччина), TM Pigna (Італія), ТМ VGR (Італія), Stick'N (Тайвань), Wex (Гонконг). Також в портфелі компанії представленні ТМ Klerk (Південно-Східна Азія), TM Aidata (Тайвань), TM Interlink (Тайвань), Walt Disney (Великобританія).

Компанія «Samtex» проводить активну політику по розширенню представленості в регіонах, яка призводить до більш якісного обслуговування свої партнерів.

 

Бренди

 • TM VGR
  TM VGR
  TM VGR канцелярські принади для офісу та школи
 • Klerk
  Klerk
  Офісні приналежності
 • Stick'N
  Stick'N
  Стікери та індекси
 • McNeill
  McNeill
  Ранці для дітей