Бренд Stick'N

Дана компанія створена в 1975 році в Тайвані і на сьогоднішній день виробляє більше 200 видів продукції. Компанія володіє своїми хімічними заводами, розробляє інноваційні підходи в технології. 


Компанія є одним з провідних світових виробників стікерной продукції. А взагалі Hopax - це високотехнологічна компанія, яка крім виробництва стікерной продукції відома ще й своїми хімічними і паперовим напрямками.

 

У 1999 році відкрито європейське представництво у Великобританії, що координує роботу європейських операторів ринку. Дана компанія успішно продає продукцію в усіх європейських країнах, а також на американському континенті. 

 

На ринку України продукція компанії представлена більш ніж 7 років. Ексклюзивним представником Hopax в Україні є компанія «Самтекс». Стікерная продукція компанії Hopax представлена такими ТМ: Stick'N, Clearnote, Infoboard. На даний момент в Україні в асортименті представлено понад 50 найменувань продукції. 

 

Отже, що таке стікерна продукція і для чого вона потрібна?

 

Стікер (самоклейка) - це папір для записів з клеючим краєм. 

 

Найбільше користується популярністю дана продукція у офісних працівників, також вона дуже зручна для домашнього використання в якості записок, нагадувань. Це продукція для людей, які цінують свій час і час оточуючих. Ці «дрібниці» - потужний інструмент тайм-менеджменту. 

 

Стікери компанії Hopax відрізняють: 

 

 • щільність паперу 80 г/м2, що забезпечує стійкість до стирання. Завдяки достатній щільності паперу стікери не просочуються наскрізь при використанні гелевих і пір'яних ручок. 
 • досить широкий клейкий шар - 2,5 см незалежно від розміру стікера, що дозволяє стікеру відмінно триматися на поверхні. При цьому стікери можна кілька разів переклеювати на будь-яку поверхню, яскраві кольори, стійкі до вигоряння, що говорить про якісність пігменту. 

 

А що таке індекс?

   

Індекси - це плівкові закладки з клейким шаром. 

 

На даний момент компанія Hopax представляє широкий асортимент стікерів та індексів - більше 250 видів: 

 • тематичні стікери з написом: «важливо», «увага» і т.д. 
 • індекси: паперові і плівкові різних кольорів і розмірів. 
 • набори блоків 200-400 листів різних кольорів і розмірів. 
 • стандартні блоки пастельних і неонових кольорів, блоки з перфорацією.

 

Хотілося б відзначити, що дана компанія добре зарекомендувала себе на українському ринку стікерной продукції та з кожним роком обсяги продажу збільшуються! Ще не пізно зайняти свою нішу на ринку стікерной продукції з ТМ компанії Hopax!

 

Бренди

 • TM VGR
  TM VGR
  TM VGR канцелярські принади для офісу та школи
 • Klerk
  Klerk
  Офісні приналежності
 • Stick'N
  Stick'N
  Стікери та індекси
 • McNeill
  McNeill
  Ранці для дітей